Arslanlı AŞ, şirket politikası gereği sürdürdüğü uluslararası fuarlara katılma geleneğini, 15-17 Haziran 2010 tarihleri arasında düzenlenen “Tuskon Dünya Fuarı 2010”a katılımcı vasfıyla iştirak ederek devam ettirdi.
Şirket, en iyi hizmeti sunmak ve kalitesini dünyaya kabul ettirmek amacıyla katıldığı sözkonusu fuarda, birçok ülkeden gelen sanayici ve işadamı ile görüşmeler kaydetti. Görüşmelerde yakın ve uzak gelecekte, hedef pazarlarda neler yapılabileceği konuşuldu.

Mevcut ekonomik şartlarda ürün tanıtım ve reklam stratejisinin büyük fuarlara katılmayı gerektirdiğini ifade eden Arslanlı AŞ ihracat yetkilileri Mehmet Koza ve Serdar Keskin; bu hususta firma olarak hep en ileriyi düşündüklerini, bu yüzden bu tarz aktivitelerin kendilerine potansiyel müşteri ve partnerlerle yüzyüze görüşme imkanı sunan bir köprü görevi gördüğünü belirttiler.

’’Ülkemizin yarınlarına ışık olabilmek adına, markalaşma yolunda emeği geçen herkese sonsuz teşekkürü bir borç bilir, tüm misafirlere destek ve katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.’’